Notebook

طراحی وبسایت جامعه گیک‌های کامپیوتر

وب

سیستم‌های مدیریت و توسعه وبسایت زیادی وجود دارند. از وردپرس و جوملا تا فریمورک‌هایی بر پایه جاوا اسکریپ مثل دینو و دیگر زبان‌های محبوب برنامه‌نویسی؛ اما معمولا سیستم‌هایی انتخاب می‌شوند که در عین سادگی و راحتی بتوانند جوابگوی تمام نیازهای کاربران باشند.

یکی از این فریمورک‌های محبوب و قدرتمند که هم سادگی و سرعت توسعه و هم انعطاف پذیر بودن و مقیاس پذیری را در کنار هم فراهم می‌کند فریمورک جنگو است.

همین ویژگی‌های بسیار خوب و قدرتمند بودن جنگو باعث شد تا ما در جامعه گیک‌های کامیپوتر برای طراحی سایت CGC از این فریمورک استفاده کنیم. و آنچه از استفاده از این فریمورک پایتونی قدرتمند حاصل شد همین سایتی است که مشاهده می‌کنید.

طراحی سایت با جنگو

در توسعه سایت cgeeksc.ir از جنگو ورژن 3 استفاده شده است. همچنین برای طراحی ظاهر و بخش Frontend از Bootstrap 4 که محبوب‌ترین فریمورک سمت فرانت است استفاده شده؛ این پروژه جدای از امکاناتی که برای کاربران فراهم می‌کند و طراحی کاملا رسپانسیو خود از دو سطح کاربری ویژه هم بهره می‌برد که این امکان را برای مدیران سایت فراهم می‌کند تا با دستی باز تر به تولید محتوا و فعالیت بپردازند. در واقع ما در این پروژه یک سیستم اختصاصی مدیریت محتوا برای جامعه گیک‌های کامپیوتر طراحی کرده‌ایم.

این پروژه پنل مدیریتی قدرتمندی را برای مدیران سایت در دسترس قرار داده که کار را برای آن‌ها ساده؛ راحت و به دور از هرگونه پیچیدگی کرده و با داشتن این پنل زیبا و کارآمد که در طراحی آن از AdminLTE استفاده شده کار کردن را برای مدیران و نویسندگان جذاب می‌کند و باعث دیرتر خسته شدن عوامل سایت؛ که اصلی ترین بخش کار هستند می‌شود.

سایت جنگو
از دیگر امکانات این پروژه می‌توان به پروفایل شخصی و کارآمد برای هر کاربر؛ سیستم ارسال پیغام در صفحه ارتباط با ما و ثبت نام و اطلاع رسانی از طریق ایمیل اشاره کرد.
این پروژه جنگویی که حاصل هزاران خط کدنویسی و ساعت‌ها کار است یک پروژه آزاد و متن باز است و از طریق گیت‌هاب در دسترس است.

اگر شما هم به پروژه‌های جنگویی مشابه و یا پیشرفته تر نیاز دارید و علاقه مند به داشتن سایتی شکیل؛ کارآمد و کاملا شخصی سازی شده و قدرتمند هستید ما در CGC آماده انجام پروژه‌های شما هستیم. شما برای ثبت پروژه می‌توانید از طریق صفحه ارتباط با ما اقدام کنید و با تیم توسعه وب و نرم افزار CGC در ارتباط باشید.
پشت صحنه پروژه


سرپرست پروژه

...

رضا قدیری

هم-بنیان گذار و مدیر فنی CGC

Full Stack Developer / دانشجوی مهندسی نرم افزار / علاقه‌مند به بازی‌سازی / دوست دار دنیای آزاد

برنامه نویس Python و تازه وارد در JavaScript


پروژه‌های مشابه


...
طراحی وبسایت سرویس ورزشی آنلاین هیروفیت

داشتن یک وبسایت مناسب برای هر کسب و کاری اهمیت به سزایی دارد. به خصوص با پیشرفت بیشتر تکنولوژی و همه گیر شدن گوشی‌های هوشمند و استفاده روز افزون مردم از اینترنت داشتن بستری آنلاین برای هر کسب و کاری بیشتر از قبل احساس می‌شود.