وب مستر

معرفی سه ابزار برای مدیران وبسایت

مقالات/ وب و نرم افزار پنجشنبه, 15 آبان 1399 رضا قدیری

مدیریت سایت کاری بسیار مهم و حیاتی است. مدیران وبسایت باید با تصمیماتی درست و به موقع کسب و کار خود را پیشرفت دهند و با تصمیماتی درست کسب و کار و سایت خود را رشد دهند. اما برای اینکه بتوانید تحلیل درستی از سایت خود داشته باشید نیاز است تا از ابزارهایی خاص کمک بگیرید تا آماری دقیق را به شما ارائه دهند و امکان تحلیل درست‌تر شرایط را برایتان فراهم کنند.

گوگل به عنوان یکی از شرکت‌های پیشروی عرصه کامپیوتر و تکنولوژی ابزارهایی را برای مدیران سایت‌ها ارائه کرده است که با دادن آماری دقیق به شما کمک می‌کنند مدیر سایت بهتری باشید.

در این ویدیو ما به معرفی و بررسی این ابزار می‌پردازیم و نکاتی کاربردی در مورد استفاده از این ابزارهای کارآمد را ذکر می‌کنیم.

اگر مدیر سایت هستید و یا قصد راه اندازی وبسایت خود را دارید پیشنهاد می‌کنم این ویدیو را از دست ندهید.


ذخیره مقاله:

اشتراک گذاری:...

رضا قدیری

هم-بنیان گذار و مدیر فنی CGC

Full Stack Developer / دانشجوی مهندسی نرم افزار / علاقه‌مند به بازی‌سازی / دوست دار دنیای آزاد

برنامه نویس Python و تازه وارد در JavaScript


مطالب پیشنهادی       
         انواع پردازنده
انواع پردازنده(CPU)

اگر به دنبال پردازنده مناسب برای کامپیوتر شخصی خود هستید و نمیتوانید تصمیم بگیرید چه پردازنده‌ای انتخاب کنید چون اطلاعات کافی درباره هر کدام از آنها ندارید این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا انتخابی انجام دهید که مورد رضایت شما باشد.


       
         امنیت شبکه لایه بندی شده
امنیت شبکه لایه بندی شده (قسمت دوم)

پیش از این در مورد امنیت شبکه لایه بندی صحبت کردیم. در این مطلب موارد باقی مانده را ذکر میکنیم و با تکنولوژی‌های IDS و IPS آشنا خواهیم شد. اگر به شبکه علاقه مند هستید این مطلب را پیشنهاد می‌کنیم.


       
         نرم افزار ادیت عکس
پنج اپلیکیشن کاربردی ادیت و طراحی عکس ساده برای کاربران آماتور

در این مطلب از جامعه گیک‌های کامپیوتر 5 مورد از بهترین اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها که برای ادیت تصاویر استفاده می‌شوند را معرفی می‌کنیم.


نظری برای نمایش وجود ندارد. شما اولین نظر باشید.


ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد شوید