جامعه گیک‌های کامپیوتر

آموزش پیاده سازی سیستم shooting با تاخیر زمانی در انجین گودوت (Godot)

وب و نرم افزار/ بازی سازی دوشنبه, 27 مرداد 1399 رضا قدیری

در ادامه سری ویدیوهای آموزش گودوت (Godot) ویدیویی جدید توسط جامعه گیک‌های کامپیوتر منتشر شده که در آن به نحوه پیاده سازی سیستم shooting با تاخیر زمانی در انجین گودوت (Godot) می‌پردازیم.

ویدیوی قبلی ما با عنوان ساخت بی‌نهایت object با position رندم در انجین گودوت (Godot) باعث به وجود آمدن سوالاتی در ذهن کاربران مثل چگونگی حرکت این Objectها به صورت افقی و مسائلی این چنینی شد و موجب شد تا ویدیویی جدید که در آن به تعدادی از سوالات کاربران پاسخ داده شده ضبط و منتشر گردد.

ساخت پروژه Head Football در انجین Godot

این ویدیو شامل مباحث کاربردی‌ای مثل آشنایی با حرکت در فضای دو بعدی، کار با تایمر و دستور yield می‌شود که مباحثی پایه‌ای و کاربردی برای علاقه مندان به انجین بازی‌سازی گودوت (Godot) هستند می‌شود.

آموزش گودوت

در پایان این ویدیو شما به خوبی یاد خواهید گرفت که چطور می‌توان حرکت افقی Objectها و سیستمی شبیه به تیراندازی (Shooting) را به سادگی پیاده کنید و در بازی‌های خود استفاده کنید. این سیستم سیستمی کاربردی برای بازی‌هاست و می‌توانید در ساخت بازی‌های خود از مباحث داخل این ویدیو بهره بگیرید.

اگر علاقه مند به بازی‌سازی و انجین گودوت (Godot) هستید پیشنهاد این می‌کنم این ویدیوی آموزشی را از دست ندهید و همین حالا این ویدیو را به صورت رایگان در کانال یوتوب CGC تماشا کنید.

همچنین شما می‌توانید درخواست آموزش یا سوالات خود در رابطه با این ویدیو و یا دیگر مباحث در انجین گودوت (Godot) را از قسمت دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.


ذخیره مقاله:

اشتراک گذاری:...

رضا قدیری

هم-بنیان گذار و مدیر فنی CGC

Full Stack Developer / دانشجوی مهندسی نرم افزار / علاقه‌مند به بازی‌سازی / دوست دار دنیای آزاد

برنامه نویس Python و تازه وارد در JavaScript


مطالب پیشنهادی       
         انواع پردازنده
انواع پردازنده(CPU)

اگر به دنبال پردازنده مناسب برای کامپیوتر شخصی خود هستید و نمیتوانید تصمیم بگیرید چه پردازنده‌ای انتخاب کنید چون اطلاعات کافی درباره هر کدام از آنها ندارید این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا انتخابی انجام دهید که مورد رضایت شما باشد.


       
         امنیت شبکه لایه بندی شده
امنیت شبکه لایه بندی شده (قسمت دوم)

پیش از این در مورد امنیت شبکه لایه بندی صحبت کردیم. در این مطلب موارد باقی مانده را ذکر میکنیم و با تکنولوژی‌های IDS و IPS آشنا خواهیم شد. اگر به شبکه علاقه مند هستید این مطلب را پیشنهاد می‌کنیم.


       
         نرم افزار ادیت عکس
پنج اپلیکیشن کاربردی ادیت و طراحی عکس ساده برای کاربران آماتور

در این مطلب از جامعه گیک‌های کامپیوتر 5 مورد از بهترین اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها که برای ادیت تصاویر استفاده می‌شوند را معرفی می‌کنیم.


نظری برای نمایش وجود ندارد. شما اولین نظر باشید.


ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد شوید