جامعه گیک‌های کامپیوتر

بررسی اجزای برد آردوینو promicro

مقالات دوشنبه, 24 شهریور 1399 شقایق خوشنواپور

از زمان روی کار آمدن پروژه شهرها و ماشین‌های هوشمند علاقه به یادگیری اینترنت اشیا و توجه به آن در صنعت به عنوان و یک شاخه بسیار بزرگ تکنولوژی افزایش پیدا کرد.

لذا در حال حاضر یادگیری درباره سخت افزار و نرم افزار مربوط به IoT طرفداران زیادی پیدا کرده. به عنوان فردی که یادگیری و فعالیت در این زمینه را به تازگی شروع کرده باشد کار بر روی پروژه‌های کوچک بسیار جذاب و آموزنده خواهد بود.از این رو در این ویدیو ما به معرفی و بررسی یکی از قطعات ابتدایی اما پرکاربرد در ساخت پروژه‌های اینترنت اشیا (برد آردوینو promicro) پرداخته‌ایم.


ذخیره مقاله:

اشتراک گذاری:...

شقایق خوشنواپور

هم-بنیان‌گذار و عضو ارشد CGC

کارشناس مهندسی کامپیوتر

دانشجوی کارشناسی ارشد هوش مصنوعی


مطالب پیشنهادی       
         انواع پردازنده
انواع پردازنده(CPU)

اگر به دنبال پردازنده مناسب برای کامپیوتر شخصی خود هستید و نمیتوانید تصمیم بگیرید چه پردازنده‌ای انتخاب کنید چون اطلاعات کافی درباره هر کدام از آنها ندارید این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا انتخابی انجام دهید که مورد رضایت شما باشد.


       
         امنیت شبکه لایه بندی شده
امنیت شبکه لایه بندی شده (قسمت دوم)

پیش از این در مورد امنیت شبکه لایه بندی صحبت کردیم. در این مطلب موارد باقی مانده را ذکر میکنیم و با تکنولوژی‌های IDS و IPS آشنا خواهیم شد. اگر به شبکه علاقه مند هستید این مطلب را پیشنهاد می‌کنیم.


       
         نرم افزار ادیت عکس
پنج اپلیکیشن کاربردی ادیت و طراحی عکس ساده برای کاربران آماتور

در این مطلب از جامعه گیک‌های کامپیوتر 5 مورد از بهترین اپلیکیشن‌ها و نرم افزارها که برای ادیت تصاویر استفاده می‌شوند را معرفی می‌کنیم.


نظری برای نمایش وجود ندارد. شما اولین نظر باشید.


ارسال دیدگاه

برای ثبت دیدگاه باید ابتدا وارد شوید