Notebook

ساخت موس با آردوینو

دوشنبه, 14 مهر 1399 شقایق خوشنواپور مجازی به اتمام رسیده

فناوری اینترنت اشیا یک فناوری بسیار گسترده است و یادگیری آن نیازمند زمان و تلاش زیادی است. ما در تلاش هستیم تا این مسیر را برای شما هموارتر نماییم. اگر پس از تماشای ویدیو اینترنت اشیا که در آن به معرفی اینترنت اشیا پرداختیم و همچنین با دیدن ویدیو بررسی اجزای برد آردوینو promicro به یادگیری در این زمینه علاقه‌مند شدید و به دنبال ساخت پروژه‌ای کوچک با این قطعه و شروع فعالیات خود در زمینه اینترنت اشیا دارید در این رویداردشرکت کنید.

در این رویداد با استفاده از برد آردوینو promicro و ماژول جوی استیک مراحل ساخت یک موس و همچنین نحوه کد نویسی برد آردوینو را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

قطعات مورد نیاز برای ساخت این برد:

برد آردوینو promicro

ماژول جوی استیک

یک عدد کلید یا میکروسوئیچ

لامپ LED پنج الی سه میلی‌متر

مقاومت با مقدار 330اهم

کلید کشویی دو حالته

برد بورد

سیم جامپر دو حالته یا  سیم مسی باریک

 


دسترسی به جلسه


http://tv.live21.ir/b/meh-ypw-6tz


اشتراک گذاری:


رویدادهای مشابه


جلسه چهارم: اینترنت اشیا(IOT)

با توجه به کاربر روز افزون اینترنت اشیا در تکنولوژی‌های گوناگون نیاز به یادگیری این علم هر روز بیشتر احساس می‌شود، در این رویداد سعی شده است به مسائل پایه‌ای اینترنت اشیا اشاره شود تا روند یادگیری برای مخاطبین آسان‌تر شود.

جلسه پنجم: آشنایی با فریمورک جنگو (django)

در جلسه پنجم CGC به معرفی فریمورک محبوب و قدرتمند جنگو (Django) خواهیم پرداخت و در پایان پروژه‌ای را آغار می‌کنیم تا به صورت عملی جنگو (Django) را تجربه کنیم.

رویداد انتشار اوبونتو 20.04

در این رویداد به مناسبت انتشار نسخه جدید اوبونتو (Ubuntu) یعنی Ubuntu 20.04 به بررسی این توزیع خواهیم پرداخت و در کنار آن، برخی از ابزارهای کاربردی لینوکس را معرفی می‌کنیم.