رویدادها

جزئیات و فایل‌های تمام جلسات و رویدادهای برگزار شده توسط CGC را می‌توانید در این صفحه پیدا کنید.
ساخت موس با آردوینو

در این رویداد به ساخت یک موس با ماژول جوی استیک و برد آردوینو promicro و بررسی کد آن خواهیم پرداخت. اگر از علاقه مندان به اینترنت اشیا هستیداین رویداد را از دست ندهید.

دوشنبه, 14 مهر 1399 مجازی به اتمام رسیده
جلسه پنجم: آشنایی با فریمورک جنگو (django)

در جلسه پنجم CGC به معرفی فریمورک محبوب و قدرتمند جنگو (Django) خواهیم پرداخت و در پایان پروژه‌ای را آغار می‌کنیم تا به صورت عملی جنگو (Django) را تجربه کنیم.

جمعه, 26 اردیبهشت 1399 مجازی به اتمام رسیده
جلسه چهارم: اینترنت اشیا(IOT)

با توجه به کاربر روز افزون اینترنت اشیا در تکنولوژی‌های گوناگون نیاز به یادگیری این علم هر روز بیشتر احساس می‌شود، در این رویداد سعی شده است به مسائل پایه‌ای اینترنت اشیا اشاره شود تا روند یادگیری برای مخاطبین آسان‌تر شود.

پنج‌شنبه, 18 اردیبهشت 1399 مجازی به اتمام رسیده
رویداد انتشار اوبونتو 20.04

در این رویداد به مناسبت انتشار نسخه جدید اوبونتو (Ubuntu) یعنی Ubuntu 20.04 به بررسی این توزیع خواهیم پرداخت و در کنار آن، برخی از ابزارهای کاربردی لینوکس را معرفی می‌کنیم.

جمعه, 05 اردیبهشت 1399 مجازی به اتمام رسیده
جلسه دوم:‌ لینوکس با تمرکز بر توزیع اوبونتو

در جلسه‌ی دوم از سری جلسات جامعه گیک‌های کامپیوتر به لینوکس و مباحث مربوطه خواهیم پرداخت. همچنین با اوبونتو بیشتر آشنا خواهیم شد.

چهارشنبه, 06 فروردین 1399 مجازی به اتمام رسیده
جلسه اول: دنیای نرم افزار آزاد

در جلسه اول جامعه گیک‌های کامپیوتر به نرم افزارهای آزاد خواهیم پرداخت و علاوه بر آن در مورد دلایل شکل گیری و برخی اهداف جامعه گیک‌های کامپیوتر خواهیم پرداخت.

پنج‌شنبه, 22 اسفند 1398 مجازی به اتمام رسیده