شقایق خوشنواپور

درباره من

هم-بنیان‌گذار و عضو ارشد CGC

کارشناس مهندسی کامپیوتر

دانشجوی کارشناسی ارشد هوش مصنوعیانواع پردازنده(CPU)

اگر به دنبال پردازنده مناسب برای کامپیوتر شخصی خود هستید و نمیتوانید تصمیم بگیرید چه پردازنده‌ای انتخاب کنید چون اطلاعات کافی درباره هر کدام از آنها ندارید این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا انتخابی انجام دهید که مورد رضایت شما باشد.

10 سپتامبر 2021 سخت افزار
هوش مصنوعی در اینترنت اشیا(AIoT)

در این مقاله به بررسی تاثیر هوش مصنوعی در راستای بهبود اینترنت اشیا پرداختیم و برخی از تکنولوژی‎‌هایی که از تلفیق این دو تکنولوژی بزرگ ساخته شده‌اند را مورد بررسی قرار داده‌ایم. اگر از علاقه‌مندان به اینرنت اشیا و هوش مصنوعی هستید این مقاله می‌تواند برایتان جالب باشد.

7 اکتبر 2020 اینترنت اشیا
چالش‌های امنیتی اینترنت اشیا

علاوه بر مزایایی که استفاده از از بستر اینترنت بر تکنولوژی‌های مختلف دارد مشکلات و چالش‌های مختلفی همچون چالش برقراری امنیت را نیز دارا میباشد.لذا برای طراحی سیستم‌هایی امن تر باید با این چالش‌ها آشنا باشیم.ما در این مقاله به بررسی این چالش‌ها در امنیت اینترنت اشیا پرداخته‌ایم.

30 سپتامبر 2020 اینترنت اشیا
امنیت در اینترنت اشیا

یکی از چالش‌های اصلی هر تکنولوژی که با پلتفرم اینترنت سر و کار دارد، امنیت در اینترنت میباشد. در این مقاله بررسی ابتدایی چالش امنیتی و حفظ حریم خصوصی در اینترنت اشیا می‌پردازیم.

19 سپتامبر 2020 اینترنت اشیا
بررسی اجزای برد آردوینو promicro

در این ویدیو به بررسی اجزای تشکیل دهنده یک برد آردوینو مدل promicro می‌پردازیم.

14 سپتامبر 2020 مقالات
ساخت موس با آردوینو

در این رویداد به ساخت یک موس با ماژول جوی استیک و برد آردوینو promicro و بررسی کد آن خواهیم پرداخت. اگر از علاقه مندان به اینترنت اشیا هستیداین رویداد را از دست ندهید.

دوشنبه, 14 مهر 1399 به اتمام رسیده
جلسه چهارم: اینترنت اشیا(IOT)

با توجه به کاربر روز افزون اینترنت اشیا در تکنولوژی‌های گوناگون نیاز به یادگیری این علم هر روز بیشتر احساس می‌شود، در این رویداد سعی شده است به مسائل پایه‌ای اینترنت اشیا اشاره شود تا روند یادگیری برای مخاطبین آسان‌تر شود.

پنجشنبه, 18 اردیبهشت 1399 به اتمام رسیده

هیچ پروژه‌ای برای نمایش وجود ندارد. لطفا از صحیح بودن کلمه جستجو شده اطمینان حاصل کنید.